Під Прагою замість бананів для супермаркету знайшли 646 кг кокаїну

Співробітники чеської поліції вилучили 646 кг кокаїну в розподільчому центрі мережі супермаркетів “Альберт” у місті Клечани, що поблизу Праги. Наркотики були виявлені в партії бананів, які привезли з Еквадору через Амстердам.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на ČTK.

Працівники складу супермаркету натрапили на наркотики під час розвантаження палет і викликали поліцію. Аналіз виявив, що йдеться про кокаїн, вартість якого становить близько двох мільярдів крон (83,14 мільйона євро).

Чеські детективи розпочали кримінальне провадження, щоб з’ясувати, хто відправив наркотичні речовини і кому вони були призначені. З огляду на міжнародний характер злочину Чехія планує співпрацювати з Інтерполом та Європолом.

Нагадуємо, дві тонни кокаїну дрейфували у морі біля берегів Сицилії.

У Національному центрі контролю за наркотиками Чехії припускають, що кокаїн міг потрапити до розподільчого центру в Клечанах через логістичну помилку в Амстердамі.

Мережа супермаркетів “Альберт” заявила, що співпрацює із правоохоронцями, але більш розлого ситуацію не коментуватимуть.

Це вже не перша велика партія кокаїну, яка була виявлена в Чехії в останні місяці. У червні минулого року співробітники поліції вилучили в чеських супермаркетах 840 кілограмів кокаїну в ящиках з бананами на суму понад два мільярди крон.