“Хотіли вбити вагітну дружину”: “авторитети” вимагали від воїна ЗСУ 190 тис. грн, їх затримали

На Житомирщині затримали організовану злочинну групу, яка вимагала від воїна ЗСУ 190 тис. гривень. “Авторитети” погрожували спочатку травмувати, а потім вбити його вагітну дружину.

Про це повідомляє Національна поліція України, передає “Це моя Україна”.

За даними слідства, організовану злочинну групу створили двоє “кримінальних авторитетів”. До угрупування вони залучили чоловіків з кримінальним минулим. Зловмисники вимагали від воїна ЗСУ віддати їм 190 тис. грн. Якщо він не погодиться – “авторитети” заявили, що спочатку травмують, а потім вб’ють його вагітну дружину.

“Для знешкодження діяльності угруповання та затримання його учасників правоохоронці провели спецоперацію. В результаті затримали 8 осіб – лідерів та активних учасників організованої злочинної групи – під час передачі їм чергового “траншу”, – зазначають у Нацполіції.

В зловмисників під час обшуків вилучили 100 тис. гривень, 6 тис. євро, зброю, наркотики, телефони та інші важливі докази.

Як встановило слідство, військовий не єдиний потерпілий від рук “авторитетів”. Зловмисники вимагали гроші і від інших мешканців регіону. Для цього підозрювані навіть облаштували катівні в місті Коростишеві.

Раніше ми писали: на кордоні з Польщею врятували 5-річного українця, який ледь не помер через пасок безпеки