На Рахівщині хочуть виділити 595 млн грн на дорогу, яка вигідна тим хто планує будувати поблизу курорт – Центр протидії корупції

В Рахівському районі, що на Закарпатті, планують витратити понад 595 млн грн на ремонт 7 кілометрів дороги. Вона вигідний тим, хто планує попри спротив екоактивістів звести гірськолижний курорт на гірському масиві Свидовець.

Про це інформують у громадській організації Центр протидії корупції, також про це пише відоме видання Цензор.НЕТ.

Інформація про тендер опублікована в системі Prozorro. Ремонт замовило ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області”. Аукціон з визначення виконався має відбутися 23 серпня 2023 року. Ремонт мають завершити до 31 грудня.

“Важко збагнути такі речі. Як паралельно з критично важливим збором на 10 тисяч дронів-камікадзе з бюджету вимиваються майже 600 млн грн на дорогу?” – запитують у Центрі протидії корупції.

Також у організації зауважили, що

В організації зазначили, що йдеться не про відновлення зруйнованого під час війни моста, а про гірську дорогу на Закарпатті.

“Цинізм полягає в тому, що капітальний ремонт 7-кілометрової дороги грає на руку тим, хто запланував будівництво величезного гірськолижного курорту на унікальному гірському масиві Свидовець”, – зазначили у ЦПК.

Центр протидії корупції закликав максимально поширювати інформацію про цей тендер, сподіваючись, що суспільний резонанс змусить чиновників скасувати закупівлю.