Як вибрати велосипед для щоденних поїздок 

Аби знати, як вибрати велосипед для міста та щоденного його використання, слід визначитися з тим, для чого саме слугуватиме ця річ. Звичайні прогулянки чи переміщення з однієї точки міста в іншу, щоб дістатися роботи чи навчання – це важливі питання, на яких і базується майбутнє придбання байку. Визначившись з цим, можна керуватися й іншими критеріями підбору для економії часу, енергії та власного бюджету.

На що треба звертати увагу перед придбанням міського велосипеду

Визначення питання про те, який велосипед вибрати для щоденних поїздок, має певну послідовну структуру. Треба звернути увагу на декілька порад від спеціалістів, аби користування байком було ефективно та ергономічно. Це забезпечить економію не тільки часу та сил, але й фінансових ресурсів в момент вибору якісного товару з переліку актуального каталогу. Менеджери магазину Veliki радять вибирати велосипед у каталозі https://veliki.com.ua/ua/dir_bikes.htm за такими критеріями:

 • вік та вага користувача;
 • рівень спортивної підготовки та вміння керувати засобом;
 • умови для зберігання байка;
 • періодичність та умови користування;
 • наявний маршрут для щоденних поїздок та якість дорожнього покриття.

Саме ці пункти є найважливішими у виборі велосипеду для міського пересування. Спираючись на них, можна швидко виділити групу товарів з найбільш прийнятними характеристиками.

Якості, якими повинен бути наділений міський байк

Зручність у використанні, особливо, якщо річ експлуатується щоденно, є основним фактором, що допомагає визначитися з тим, який велосипед для міста краще і безпечніше. Транспортний засіб повинен виконувати свою функцію саме так, як того хоче потенційний власник.

Головні особливості міського байку для щоденних поїздок:

 • невелика вага;
 • маневреність;
 • здатність розвивати необхідну швидкість;
 • надійність комплектуючих;
 • безпечність.

Перш за все треба приділити увагу технічним характеристикам велосипеда. Це стосується міцної рами, надійності гальм, комфортного місця для сидіння, а також зручної системи передач.

Популярні різновиди байків для міста

Вибрати, який велосипед для щоденних поїздок купити, не так легко в різноманітті цих універсальних товарів. Непідготовлена людина може швидко розгубитися та зробити багато помилок. Саме тому професіонали склали найбільш універсальний та популярний перелік двоколесних транспортних засобів для міста, що відповідають індивідуальним вимогам, навіть, найбільш прискіпливих користувачів.

Види велосипедів для міста:

 • Класичний – має невелику вагу до 10 кг, комфортний в управлінні на рівній поверхні та має невелику кількість швидкісних режимів.
 • Круїзер – має вишуканий стильний вигляд, подовжену раму, м’яке місце для сидіння та придатне для дальніх подорожей.
 • Сінглспід – має одну передачу, невелику вагу, що значно знижує вірогідність швидкого зносу ланцюга. Для керування не потрібно докладати багато енергії.

Якщо виникло питання, як вибрати велосипед для прогулянок у межах міста, також є актуальна порада від спеціалістів. Треба звертати увагу на матеріал виготовлення рами та положення місця для сидіння. Найбільш вдалою та легкою є рама з алюмінію. Для зручності та комфорту у довгих прогулянках магазин велосипедів Veliki рекомендує вибирати байк з майже вертикальною посадкою задля зменшення навантаження на спину.

Ще одним важливим елементом є ручні гальма. У сукупності з можливістю перемикання швидкісних режимів прогулянки в межах міста та на безпечних трасах з однорідною поверхнею стануть справжнім задоволенням для будь-якого користувача.