“Змалечку він ріс справжнім патріотом своєї держави”: у бою з окупантами загинув 20-річний Герой з Прикарпаття

Знову сумна звістка постукала у наші двері. На війні загинув 20-річний військовий ЗСУ Олександр Настащук з міста Коломия, що на Прикарпатті.

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський, передає “Це моя Україна“.

“Загинув захисник України Олександр Настащук.
На жаль, сьогодні, у День Соборності України, до нашої громади прийшла трагічна новина. Війна забрала життя 20-річного жителя села Воскресінці Олександра Настащука – молодшого сержанта, командира 2 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу 75-го окремого батальйону територіальної оборони. Він загинув 22 січня у Запорізькій області внаслідок скиду ворожого боєприпасу з дрона.
Рідні згадують про Олександра як про веселу, добру, чуйну та справедливу людину. Змалечку він ріс справжнім патріотом своєї держави. У Коломиї ходив у дитячий садок №2, а згодом навчався у ліцеї №3. У 2021 році вступив до Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, щоб вчитись на викладача фізкультури. Однак із початком повномасштабного вторгнення разом зі своїми рідними пішов захищати Україну. Бо щиро любив нашу державу і бачив своє майбутнє у могутній та незалежній Україні.
Від всієї нашої громади висловлюю щирі співчуття сім’ї, всім близьким та друзям. Це тяжка та непоправна втрата для всіх нас.
Світла пам’ять нашому захиснику Олександру Настащуку. Шана і слава йому!” – йдеться в повідомленні.
20-річний військовий ЗСУ Олександр Настащук
20-річний військовий ЗСУ Олександр Настащук