Підтверджено загибель ще одно воїна ЗСУ, який понад два роки вважався зниклим безвісти (ФОТО)

На превеликий жаль підтверджено загибель воїна ЗСУ Кухаря Анатолія Валерійовича з Хмельниччини, який понад 2 роки вважався зниклим безвісти.

Про це повідомляє голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, передає “Це моя Україна“.

“Днями стало відомо про втрату ще одного нашого землякаГероя… З березня 2022 року вважався зниклим безвісти Кухар Анатолій Валерійович, мешканець села Ямпільчик ( Чемеровецька ТГ).
Впродовж усього цього часу рідні вірили у краще. Однак за результатами генетичної експертизи встановлено особу та підтверджено загибель військовослужбовця Анатолія Кухара. У рідному селі, де проживають його батьки, Анатолія добре знають.
Впродовж 2014-2016 років брав участь у Антитерористичній операції. У 2019 році, підписавши контракт, знову став на захист східних кордонів України. Виклик повномасштабного вторгнення прийняв як загартований бойовим досвідом воїн, вірний військовій присязі. Анатолій до останнього подиху давав відсіч ворогам, мужньо захищаючи свою родину, дружину, трьох донечок, рідний край та рідну Україну. 21 березня 2022 року сім’я втратила зв’язок з Анатолієм. Важко сприймати, але реалії воєнного сьогодення дуже жорстокі… Нині підтверджено загибель військовослужбовця Анатолія Валерійовича Кухара в ході захисту України від російської агресії. 21 березня 2022 року пропав безвісти в районі населеного пункту Новоолександрівка Луганської області.
Анатолію Кухару – назавжди 30.
Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна памʼять Герою.” – зазначає Михайло Сімашкевич.
підтверджено загибель воїна ЗСУ Кухаря Анатолія Валерійовича
на фото: загиблий воїн Кухар Анатолій Валерійович