Рецензія на серіал “Ієрархія” (2024)

“Ієрархія” – це новий південнокорейський серіал, який вийшов у 2024 році. Режисером серіалу виступив Пе Хьон-джин, а в головних ролях знялися Но Джон-і, Лі Чхе-мін, Кім Дже-вон, Чі Хе-вон, Лі Вон-джон, Гаррісон Сюй, Юку Луна, Юджин Ко, Чхве Вон-єн, Лім Мін-гу, Кім Тхе-джон.

Історія обертається навколо елітної школи, де навчаються діти найбагатших і найвпливовіших людей Південної Кореї. У цю школу переводиться новенький, який не належить до еліти, і його поява кидає виклик усталеному порядку. Він змушує учнів ставити під сумнів свої цінності та переконання, а також розкриває темні таємниці школи.

Актори серіалу

Акторський склад “Ієрархії” дуже талановитий і харизматичний. Но Джон-і чудово справляється з роллю новенького, а Лі Чхе-мін і Кім Дже-вон переконливо грають його найближчих друзів. Чі Хе-вон і Лі Вон-джон також дуже гарні у своїх ролях, а Гаррісон Сюй, Юку Луна, Юджин Ко, Чхве Вон-єн, Лім Мін-гу, Кім Тхе-джон додають глибини та інтриги своїм персонажам.

Враження від серіалу

“Ієрархія” – це захопливий і динамічний серіал, який тримає глядачів у напрузі до самого кінця. Сюжет добре продуманий і непередбачуваний, а персонажі цікаві та багатогранні. Серіал також порушує важливі соціальні питання, такі як класове нерівність, булінг і корупція.

 "Ієрархія" (2024)
епізод з серіалу

Відгуки на серіал “Ієрархія” (2024)

Відгуки кінокритиків:

  • “Ієрархія” – це захопливий і динамічний серіал, який не дасть вам занудьгувати. – The Hollywood Reporter
  • “Це один з кращих південнокорейських серіалів, які я бачив за останній час.” – Variety
  • “Ієрархія” – це гострий і актуальний серіал, який змусить вас задуматися.” – IndieWire

Оцінки серіалу:

  • IMDb – 8.5/10
  • Rotten Tomatoes– 97%
  • MyDramaList – 9.0/10

Загалом, “Ієрархія” – це чудовий серіал, який ми рекомендуємо всім шанувальникам південнокорейських драм. Він захопливий, динамічний, добре продуманий і порушує важливі соціальні питання.

Важливо зазначити, що це лише наша особиста думка про серіал. Ваші враження можуть відрізнятися.

Читайте також: Перші відгуки на фільм “Ворон” (2024)