“Попри неодноразові поранення продовжував воювати”: на фронті поліг мужній воїн з Львівщини Роса Володимир

Ще одна гірка звістка для Яворівського району Львівської області. На фронті загинув 29-річний Герой Роса Володимир.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці “Нагачівський старостинський округ”, передає “Це моя Україна“.

“Чергова трагічна звістка для всієї нагачівської громади…
01 липня 2024 р. на війні загинув 29-річний воїн 35 бригади морської піхоти, уродженець с.Нагачів – Роса Володимир Володимирович.
Закінчивши Нагачівську середню школу, вступив у Новояворівський ліцей, за фахом будівельник. Працював по спеціальності. У 2015 році пішов на службу у Збройні Сили України, відслужив контрактну службу, звільнився. Напередодні повномасштабного вторгнення, як резервіст першої черги був викликаний до війська і вже у березні 2022 року зустрічав ворога на підступах до Києва, зі зброєю в руках. Неодноразово був поранений, отримав інвалідність, мав можливість звільнитися, але в черговий раз повертався до своїх побратимів.
Низький уклін Тобі, герою, від всіх нас. Шана і повага Вам, батьки Володимире і Надіє, за виховання такого сина.. Просимо Бога дати Вам сили витримати це важке горе, яке лягло на Ваше серце. Ми, мешканці Нагачева і навколишніх сіл, разом з Вами розділяємо цю біль втрати рідного сина і віримо, що його загибель ще більше об’єднає нас у боротьбі із ненависним ворогом. Вічна пам’ять і шана тобі, наш герою!
Чин похорону відбудеться у понеділок, 8 липня, у місті Новояворівськ, церква Петра і Павла, о 13.00 год.
Із Нагачева, з центру села, вирушатиме автобус об 11:00 год. за підтримки Яворівської міської ради” – йдеться в повідомлені.
Роса Володимир
на фото: 29-річний Герой Роса Володимир