Китайський гороскоп на березень 2023: кому весна подарує оновлення, а кому — шанс знайти кохання

До чого варто підготуватись кожному з нас? Шукаємо відповіді у мудрості східного гороскопа.

Березень – це місяць, коли прокидається не лише природа. Кожен у цей час може стати господарем своєї долі та змінити її на краще. Творчий підхід та наполегливість допоможуть у досягненні мети. Місяць дуже вдалий для розширення професійних зв’язків та переосмислення власного іміджу.

Чого чекати у березні 2023 року всім знакам китайського гороскопу, розповідає астролог та екстрасенс Аделіна Блекмун.

Пацюк

Вам слід зосередитись на своїй внутрішній силі. Слідкуйте за фінансами, ваша необережність може призвести до великих витрат.

Не дозволяйте емоціям затьмарювати розум: у цьому стані ви ризикуєте наговорити багато зайвого, про що потім шкодуватимете. Займіться творчістю, це дасть вам сили та мотивацію, щоб йти далі.

Бик

Повільно, але правильно ви рухаєтеся до своєї мети. Нехай вас не зупиняє те, що результати поки що не дуже помітні – ви обрали правильний напрямок.

Ретельно розставляйте свої пріоритети. Відмовтеся від зайвого на користь важливого. Остерігайтесь заздрості від когось у вашому оточенні. І вчіться визнавати свої помилки. (Читайте також, 4 знаки Зодіаку, які готові на все заради кохання).

Тигр

Новий місяць принесе нові здібності. Будь-які зміни у кар’єрі підуть вам на користь. Погоджуйтесь на пропозиції щодо зміни роботи чи посади. Контролюйте свої витрати – зараз не найкращий час, щоб не смітити грошима.

У романтичних відносинах ваші вчинки можуть йти врозріз із вашими думками, що поставить у глухий кут партнера.

Кролик

Це буде вдалий у всіх відношеннях місяць. У професійній діяльності ви нарешті знайдете той сенс, який дозволить вам рухатися далі.

У фінансовій сфері теж все стабільно, але гроші, які ви заробите більше ніж зазвичай, краще не витрачати, а відкласти на майбутні великі витрати. Будь-які починання цього місяця матимуть успіх. Самотні можуть отримати своє кохання. (Читайте також, Овен – характеристика знаку зодіаку).

гороскоп

Дракон

Ви зіткнетеся з розчаруванням, на прийняття якого піде деякий час. Це позначиться на вашому стані, але пам’ятайте, що за хмарами завжди ховається сонце, і нові надії скоро увійдуть у ваше життя.

Не намагайтеся контролювати те, що не у вашій владі, наприклад, думки та вчинки інших людей. Зосередьтеся на роботі, тим більше, що там від вас потрібно буде згадати навички, про які ви давно забули.

Змія

Цей місяць не буде таким безтурботним, як торік. Розуміння своїх помилок надасть вам нові можливості для зростання. Тільки ви – головна причина ваших перемог та невдач.

Прислухайтеся до порад, дружня підтримка зараз вам необхідна. Слідкуйте за тим, що і як ви кажете – ваші слова можуть боляче поранити найближчих людей.

Кінь

Цього місяця вам доведеться багато чого зрозуміти про себе. І те, які висновки ви зробите, вплине на вашу долю. Зараз навіть незначні рішення матимуть великі наслідки для вас, тому не допускайте легковажності та необачності. Успіх у професійній сфері дасть командна робота.

На самотніх чекає приємне знайомство, а от ті, хто вже давно у стосунках, можуть опинитися на межі розриву. Подумайте, наскільки важливим є для вас ваш партнер.

Гороскоп

Коза

Весна принесе із собою дух оновлення. Це стосується всього у вашому житті: від експериментів із зовнішністю до налагодження нових зв’язків у професійній сфері. Перед вами відкриється кілька по-справжньому хороших можливостей, але не намагайтеся осягнути неосяжне.

В особистих відносинах перше враження може бути дуже оманливим, тому не поспішайте з висновками.

Мавпа

Ви отримаєте важливі підтвердження вашої правоти у минулому. Окрім морального задоволення, це принесе нові фінансові можливості. Будьте уважні до свого здоров’я – минулі неприємності можуть знову дати про себе знати.

У романтичних відносинах ідеалізація партнера може обернутися вам розчаруванням. Ваша планка встановлена надто високо, реальній людині до неї не дотягнутися.

Півень

Місяць буде пов’язаний із кількома дрібними неприємностями. Вони не завдадуть вам великої шкоди, якщо ви самі не роздуватимете з мухи слона. Зберігайте спокій у будь-якій ситуації. Будьте обережні з покупками – непродумані придбання не принесуть вам радості.

У романтичних відносинах ви можете виявити, що ваші почуття є невзаємними. Не засмучуйтесь, зовсім скоро у ваше життя увійде нове кохання.

гороскоп

Собака

Вдалий місяць. У професійній діяльності зміна погляду подарує нове натхнення та принесе добрий результат. Не звертайте уваги на критику, правда, на вашому боці.

Ваша особиста привабливість зараз особливо висока, але будьте уважні, щоб у майбутньому це не дало вам непотрібних проблем.

Кабан

Приплив енергії, який ви відчуєте цього місяця, вдихне нове життя у ваші старі проекти. Будь-яка нова інформація згодом відкриє нові перспективи. Не відмовляйтеся від участі у творчих чи громадських заходах, це наповнить вас натхненням та дозволить зав’язати нові знайомства.

Не зациклюйтесь на минулих помилках і постарайтеся обмежити спілкування з тими, хто намагається викликати почуття провини за минуле.