Термінові поради знакам Зодіаку на тиждень з 27 березня по 2 квітня — зробіть це, і ваше життя зміниться

Даний терміновий гороскоп, як ваша щоденна підсказка, про ті аспекти і ситуативні ситуації в нашоиу житті, про які не слід забувати цього тижня. Дот римуйтесь їх і все буде гаразд.

Овни

Сфера пріоритетів для вас цього тижня – це робота, тому присвячуйте їй більше часу, прикладайте більше зусиль. Якщо ви не працюєте, то підійде будь-яка діяльність поза домом – заплануйте максимальну кількість справ та виконуйте їх. Список із викресленням пунктів може добре мотивувати. (Читайте також, Овен – характеристика знаку зодіаку).

Тельці

Час побалувати себе: зробіть щось приємне, дозвольте собі те, у чому зазвичай відмовляли. Це може бути велика чи маленька покупка, а може – прогулянка чи зустріч із друзями, незважаючи на навантаженість на роботі. Можливо, найкращий відпочинок для вас просто подивитися серіал і повалятися на дивані, так дозвольте собі це.

Близнюки

Зробіть пожертву, нехай невелику, але дуже потрібну комусь. Нехай ваші кошти підуть на справді добру справу і дійдуть до потребуючих. Це дозволить вам знизити власні витрати та навіть ризик захворювань. Особливо корисним у такому випадку буде задонатити на ЗСУ.

728x485 1 1bf832c52aa956c2a0d6c40607e4c93d 3360x2240 0xac120004 3480245691679492813 1

 

Раки

Згадайте всі свої попередні складнощі, встаньте обличчям до поточних проблем і подякуйте їм — саме вони допомагають вам вирости і стають вашою силою. Завдяки подоланнюяких  ви формуєтеся як цілісна особистість із впевненим поглядом у майбутнє. (Читайте також, Рак: 10 характеристик знаку зодіаку).

Леви

Ви рухаєтеся у правильний бік. А якщо щось не виходить або хтось каже інакше, то не звертайте на це увагу та продовжуйте йти вперед. Складнощі можуть виникати, перешкоди можуть виростати, але у вас є і будуть сили на їхнє подолання. Пам’ятайте про важливість невеликих кроків.

Зодіаку

Діви

Не поспішайте, зупиніться, сповільніться. Відчуйте навколишній простір, відчуйте себе, свої ноги під час ходьби. Заберіть усі зайві думки з голови, коли чистите зуби або наносите крем на обличчя, побудьте тут і зараз. Це дасть вам потрібне заземлення, сили діяти та досягати важливого для вас.

Терези

Чого хочете саме ви? Для себе, для своєї самореалізації? У які моменти свого життя ви відчували себе по-справжньому щасливими і що ви можете зробити зараз, щоб поринути у цей стан знову? Знайдіть свої способи досягнення щастя незалежно від погоди, наявності стосунків, дітей та успіху.

Зодіаку

Скорпіони

Цього тижня виділіть час для медитацій — як її практикувати можна знайти в мережі або у відповідній літературі. Різні види релаксації не тільки заспокоюватимуть вас, але й допоможуть запобігти напруженню, яке згодом може призвести до хвороб.

Стрільці

Поміркуйте над складною у нашому суспільстві темою смерті. Чи боїтеся ви її? Які відчуття виникають у вас у зв’язку з цією темою? Наскільки вам легко прийняти те, що одного разу ми втратимо все, що маємо, а заберемо лише прожитий досвід? (Читайте також, Стрілець: 10 характеристик знаку зодіаку).

Козероги

Час зайнятися зміцненням свого імунітету: скоригувати харчування, графік пробудження та відходу до сну, профілактично попити вітаміни та БАДи після консультації з лікарем, додати або збільшити фізичне навантаження та спорт у ваше життя.

Зодіаку

Водолії

Слідкуйте за своїми почуттями та емоціями, особливо стосовно робочих процесів. Саме вони можуть негативно зіграти на вашому здоров’ї, перейшовши зі сфери переживань у конкретні хвороби. Наприклад, застуда може виникнути не через те, що ви погано одяглися, а тому, що занадто багато на себе звалили.

Риби

Юпітер, ваша головна планета, продовжує перебувати у вашому першому будинку особистості. Це означає, що зараз ідеальний момент для розкриття себе та свого потенціалу. Ви можете яскравіше проявити себе або набути внутрішню цінність і опору — не втрачайте цієї можливості.