“Саджати їх пожиттєво”: батько загиблого нацгвардійця вимагає справедливого правосуддя

Як ми раніше писали, 26 травня вночі в місті Києві на одному з блокпостів сталася смертельна аварія – там автомобіль на смерть збив 22-річного нацгвардійця Вадима Бондаренка. За кермом автомобіля під час наїзду на молодого хлопця був голова одного із райсудів Київщини Олексій Тандир.

Родина загиблого нацгвардійця зазначає, що суспільство не повинно забути про його смерть і цю резонансну справу. Вони вимагають посадити Олексія Тандира на довічний термін.

Батько Вадима Бондаренко, який нині воює під Бахмутом, приїхав на похорон сина, щоб попрощатися з ним. Він вимагає найвищого ступеня покарання для винуватця аварії, який забрав життя його сина. Батько загиблого заявив:

“Садити їх довічно. Тому що смертної кари у нас немає. Смертна кара у них може бути одна, якщо вони підуть разом з нами туди, де зараз ми знаходимося”.

фото загиблого нацгвардійця
на фото загиблий нацгвардієць Вадим Бондаренко

“Якщо ця справа залишиться безнаказаною, тоді немає сенсу залишатися жити в нашій державі, в нашій країні”, – говорить викладачка загиблого нацгвардійця Людмила Якименко.

Варто зазначити, що винуватець ДТП Олексій Тандир категорично заперечує, що їхав з великою швидкістю та що був п’яним.

“Я їхав з невеликою швидкістю, я поясню, тому що були ще інші машини, я їхав у потоці. Там не такий потік, коли час-пік, але ще інші машини їхали…

Я просто не пам’ятаю – до цих знаків чи після. Але я їхав у потоці машин, і там швидко їхати неможливо. Там пластикові загородження стоять, і їх швидко не проїдеш. Ну, 20 (кілометрів на годину), – говорить Олексій Тандир.

Також суддя не визнає, що був п’яним у момент аварії та не знав про пляшку, яку знайшли під сидінням його авто.