У Києві провели в останню дорогу 9-річну Віку і її маму Олю, яких вбила російська ракета

Сьогодні, 5 червня у Києві попрощались із загиблими під укриттям 9-річною Вікою і її мамою Олею, які загинули від осколків російської ракети.

Про це повідомляє ТСН

Нагадуємо, 1 червня, близько 2.45 російські війська обстріляли Столицю, застосовавши 10 балістичних та крилатих ракет наземного базування з ОТРК «Іскандер». Всі 10 російських ракет були збиті, однак внаслідок падіння уламків, біля зачиненого укриття у Деснянському районі Києва загинуло 3 людей. Серед загилих була 9-річна Віка з мамою.

Видання зазначає, що атько Віки загинув 2 роки тому. Після смерьті батька, окрім мами в дівчинки залишилась бабуся і дідусь. Само фото дідуся поряд із накритим тілом загиблої онуки, після звістки про обстріл, поширилося мережею інтернет. Дідусь кілька годин перебував біля загиблої дитини сидячи просто на землі, доки йому не принесли стілець.

9-річної
Дідусь сидить біля тіла своєї онуки, яку цієї ночі вбили росіяни / Фото: Сергій Окунєв

На сьогоднішній поховальній церемонії дідуть також не відходив від труни онуки.

9-річною
Фото з церемонії прощання / ТСН

“Я все бачила, і вибух і все. Сама онкохвора, не ходила, а вони кожну ніч ходили до укриття, кожну ніч. Хоча Олі на роботу, вона о другій ночі, о третій, коли тривога, вона за дитини і в укриття”, – каже бабуся.